company logo

Koło Pszczelarzy w Szynwałdzie
Wielkanoc 2019 PDF Drukuj Email

 
V Konferencja Pszczelarska. PDF Drukuj Email

2019 roku w Szkole Podstawowej w Szynwałdzie odbyła się V Konferencja Pszczelarska. Organizatorem Konferencji było Koło Pszczelarzy w Szynwałdzie wspólnie z Pogórskim Związkiem Pszczelarzy w Tarnowie.

W dniu 19 stycznia Program Konferencji zawierał wręczenie odznaczeń Polskiego Związku Pszczelarskiego zasłużonym pszczelarzom oraz ogłoszenie wyników konkursu pasiek przeprowadzonego przez Pogórski Związek Pszczelarzy w Tarnowie. W konkursie pasiek: I miejsce zajęła pasieka kolegi Piotra Nasiadki z Koła Wierzchosławice II miejsce zajęła pasieka kolegi Józefa Fąfary z Koła Żegocina III miejsce – równorzędnie - zajęły pasieki kolegów Piotra Bąka z Koła Tuchów i Zbigniewa Turka z Koła Szynwałd. Głównym punktem konferencji był wykład dr hab. Pawła Chorbińskiego nt. „Ochrona pogłowia pszczół na terenie Małopolski”. Konferencja odbyła się przy wsparciu Pogórskiego Związku Pszczelarzy w Tarnowie oraz Urzędu Gminy w Skrzyszowie.

 

Zobacz zdjęcia...

 
PDF Drukuj Email

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 7 z 25

My na Facebook'u

Licznik wizyt

.............................. [+/-]
Dzisiaj:
Wczoraj:
Przedwczoraj:
39
111
135

-24

Wizyt łącznie:
: 196 634Właściciel strony nie wyraża zgody na kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie zdjęć bez jego zgody.   Stworzone dzięki stTX.