company logo

Koło Pszczelarzy w Szynwałdzie
PDF Drukuj Email

 
Konferencja PDF Drukuj Email

Fotorelacja...zobacz...

W dniu 08.12.2018 w Bibliotece Publicznej w Szynwałdzie odbyła się prelekcja Jacka Nowaka z Kamiannej zorganizowana przez Koło Pszczelarzy w Szynwałdzie oraz Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Skrzyszowie. Temat prelekcji „ Jakość Produktów Pszczelich i Wykorzystanie ich w Żywieniu”. Na spotkaniu było wielu mieszkańców Szynwałdu i okolic. Zaszczycili Nas swoją obecnością między innymi : Wójt Gminy Skrzyszów pan Marcin Kiwior Z-ca Dyrektora GCKiB w Skrzyszowie pani Danuta Flaumenhaft Radny z Szynwałdu pan Tadeusz Kapustka V-ce Prezydent PZP pan Leszek Bodzioch Sołtys Szynwałdu pani Maria Żywiec V-ce Dyrektor SP nr.1 im.A.K. w Szynwałdzie pani Beata Mazur Byli też członkowie Stowarzyszenia Mój Szynwałd z prezesem Bartłomiejem Mąciorem , Stowarzyszenie Kobiet Kreatywnych „Gracja” z prezesem panią Jolantą Furtak , panie i panowie z Pogodnego Klubiku oraz Pszczelarze Koła Szynwałd i Skrzyszów Był poczęstunek oraz degustacja miodów.

 
Nowe władze PZP PDF Drukuj Email
wtorek, 20 listopada 2018 19:01

Zobacz zdjęcia...

 

W dniu 19-20.11.2018 w Ciechocinku obradował XXIII Nadzwyczajny Walny Zjazd Delegatów Polskiego Związku Pszczelarskiego, zwołany w celu weryfikacji i wyboru nowych władz PZP oraz podjęcia Uchwały Programowej. Wybrano nowe władzę PZP.

W dniu 19.11.2018 w Ciechocinku wybrano nowe władze PZP.

Prezydent Tadeusz Dylon

V-ce Prezydent Leszek Bodzioch

Zbigniew Kołtowsk

i Sekretarz Stanisław Ból

Skarbnik Ryszard Vos Gratulacje !!!!!

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 8 z 25

My na Facebook'u

Licznik wizyt

.............................. [+/-]
Dzisiaj:
Wczoraj:
Przedwczoraj:
51
111
135

-24

Wizyt łącznie:
: 196 647Właściciel strony nie wyraża zgody na kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie zdjęć bez jego zgody.   Stworzone dzięki stTX.