company logo

Koło Pszczelarzy w Szynwałdzie
Konferencja Pszczelarzy w Szynwałdzie PDF Drukuj Email
wtorek, 24 lutego 2015 19:39
Koło Pszczelarzy Szynwałd wspólnie z Pogórskim Związkiem Pszczelarzy widząc występujące coraz większe zagrożenie dla pszczół i innych owadów zapylających, oraz związane z tym zagrożeniem, występujące problemy dotyczące pszczelarstwa i rolnictwa, postanowił przybliżyć ten temat pszczelarzom, oraz lokalnej społeczności.
W tym celu została zorganizowana w Szynwałdzie ogólno dostępna konferencja na którą zaproszono specjalistów z dziedziny ochrony owadów użytkowych, oraz ochrony środowiska lekarza weterynarii - specjalistę chorób owadów użytkowych Macieja Pawulskiego, oraz mgr. Alberta Radwana.
Więcej…
 
Wykład Pana dr. Zbigniewa Lipińskiego PDF Drukuj Email
niedziela, 22 lutego 2015 19:30

W niedzielę 1 lutego 2015 r. w budynku przy ul. Kochanowskiego w Tarnowie na zaproszenie Pogórskiego Związku Pszczelarzy Pan dr. Zbigniew Lipiński wygłosił wykład na temat „Żywienie pszczół miodnych” – szczególnie roli wysokogatunkowego białka mającego wpływ na kondycję, miodność, rozrodczość i zdrowie pszczół. Wykład trwał około 3 godzin. Po skończonym wykładzie wywiązała się żywa dyskusja, Pan dr. Lipiński odpowiadał na wiele szczegółowych pytań, które świadczyły o dużym zainteresowaniu słuchaczy – pszczelarzy. Po skończonej dyskusji w imieniu pszczelarzy za wykład podziękował Prezes Pogórskiego Związku Pszczelarzy i jednocześnie gospodarz i organizator całego spotkania Pan Leszek Bodzioch. Niespodzianką dla organizatorów była nadzwyczaj wysoka frekwencja pszczelarzy. Świadczy to o chęci poszerzania swojej wiedzy przez uczestników spotkania oraz o potrzebie częstszej organizacji podobnych spotkań szkoleniowych.

 
Zebranie PDF Drukuj Email
wtorek, 10 lutego 2015 09:28

 

15 lutego 2015 o godz.15.00 w budynku Pogórskiego Związku Pszczelarzy w Tarnowie przy ul. Kochanowskiego 23 odbędzie się zebranie członków Koła.


Serdecznie zapraszamyUśmiech

 
« pierwszapoprzednia11121314151617181920następnaostatnia »

Strona 18 z 23

My na Facebook'u

Licznik wizyt

.............................. [+/-]
Dzisiaj:
Wczoraj:
Przedwczoraj:
43
218
247

-29

Wizyt łącznie:
: 141 652Właściciel strony nie wyraża zgody na kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie zdjęć bez jego zgody.   Stworzone dzięki stTX.