company logo

Koło Pszczelarzy w Szynwałdzie
....... PDF Drukuj Email
środa, 08 maja 2019 08:57

W dniu 01.05.2019 o godz. 19.00 w Kościele Parafialnym w Kamiannej, została odprawiona msza św. z okazji 8 rocznicy śmierci księdza dr.Henryka Ostacha. W uroczystości uczestniczyły delegacje Zrzeszenia Pszczelarzy Gorczańskich, wraz z Pocztem Sztandarowym, Koła Pszczelarzy ze Starego Sącza, wraz z Pocztem Sztandarowym. Pogórskiego Związku Pszczelarzy w Tarnowie. Zarząd Polskiego Związku Pszczelarskiego reprezentował wiceprezydent Leszek Bodzioch. Po zakończonej mszy delegaci złożyli wieniec na grobie ks. Ostacha i zapalili znicze. Koło Pszczelarzy w Szynwałdzie reprezentowane było przez P. Andrzeja Stańczyka.

 
Wielkanoc 2019 PDF Drukuj Email

 
V Konferencja Pszczelarska. PDF Drukuj Email

2019 roku w Szkole Podstawowej w Szynwałdzie odbyła się V Konferencja Pszczelarska. Organizatorem Konferencji było Koło Pszczelarzy w Szynwałdzie wspólnie z Pogórskim Związkiem Pszczelarzy w Tarnowie.

W dniu 19 stycznia Program Konferencji zawierał wręczenie odznaczeń Polskiego Związku Pszczelarskiego zasłużonym pszczelarzom oraz ogłoszenie wyników konkursu pasiek przeprowadzonego przez Pogórski Związek Pszczelarzy w Tarnowie. W konkursie pasiek: I miejsce zajęła pasieka kolegi Piotra Nasiadki z Koła Wierzchosławice II miejsce zajęła pasieka kolegi Józefa Fąfary z Koła Żegocina III miejsce – równorzędnie - zajęły pasieki kolegów Piotra Bąka z Koła Tuchów i Zbigniewa Turka z Koła Szynwałd. Głównym punktem konferencji był wykład dr hab. Pawła Chorbińskiego nt. „Ochrona pogłowia pszczół na terenie Małopolski”. Konferencja odbyła się przy wsparciu Pogórskiego Związku Pszczelarzy w Tarnowie oraz Urzędu Gminy w Skrzyszowie.

 

Zobacz zdjęcia...

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 4 z 23

My na Facebook'u

Licznik wizyt

.............................. [+/-]
Dzisiaj:
Wczoraj:
Przedwczoraj:
142
178
188

-10

Wizyt łącznie:
: 153 443Właściciel strony nie wyraża zgody na kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie zdjęć bez jego zgody.   Stworzone dzięki stTX.